Отборът на Дженоа победи Кротоне с 1:0 в среща от 32-ия кръг на италианската Серия А. Андрей Гълъбинов бе титуляр и игра цял мач за успеха на Дженоа. Победният гол за домакините бе дело на Даниел Беса в 28-ата минута на мача.

С успеха Дженоа увеличи серията си на четири мача без поражение в първенството и натрупа 38 точки на 11-ата позиция в Италия, а Кротоне инкасира четвърто поредно поражение и с 27 точки заема 18-ата позиция в зоната на изпадащите.

Юри Медейрош намери отлично Даниел Беса в 28-ата минута и домакините поведоха с 1:0 в 28-ата минута.

В 79-ата минута Федерико Рики пропусна голям шанс за Кротоне и резултатът остана 1:0 в полза на Дженоа.

В друга среща от кръга Киево и Торино завършиха при 0:0. Киево не стига до успех вече трети мач в Италия и има 30 точки на 16-ата позиция, а Торино спря серията си от три поредни победи и заема 10-ото място с 46 точки.

Торино можеше да открие още в 1-ата минута след удар на Кристиан Ансалди, но вратарят на Киево внимаваше. Пак Ансалди пропусна целта в 15-ата минута, а в 32-ата и Адем Ляич не успя да реализира.

Киево пък пропусна възможност в 61-ата минута след изстрел на Матиа Бани, а в крайна сметка двубоят завърши без попадения.