Ювентус победи в градското дерби Торино с минималното 1:0 в мач от 25-ия кръг на Серия А. Победното попадение за "старата госпожа" беше реализирано от Алекс Сандро в 33-ата минута на срещата.

Още в 5-ата минута Игуаин получи лекарска помощ, а малко по-късно беше заменен от Бернардески, тъй като не успя да продължи двубоя. Ювентус имаше сякаш преимущество на терена, но Торино също атакуваше опасно. В 26-ата минута Белоти пропусна да открие резултата.

В 33-ата минута футболистите на "старата госпожа" откриха резултата с попадение на Алекс Сандро, който се възползва от асистенция на резервата Бернардески.

През втората част двата тима опитаха да вземат предимство, но сякаш чистите голови положения липсваха. Все пак Дибала и Алекс Сандро тормозеха защитаха на "биковете", но до нов гол не се стигна.

След успеха Юве зае временно първото място с актив от 65 точки, а Наполи посреща СПАЛ малко по-късно тази вечер.Торино е девети с 36 точки.