Ювентус записа трета поредна победа в Серия „А“. „Бианконерите“ взеха Дерби дела Моле срещу Торино с 1:0 като гости. Единственото попадение в срещата вкара Мануел Локатели в 86-ата минута.

Така „старата госпожа“ събра 11 точки и се изкачи на осмо място във временното класиране. „Биковете“ са 11-и с осем точки.

Двубоят започна с две добри възможности за Ювентус, но Мойс Кийн и Уестън Маккени пропуснаха.

В 22-ата минута Саша Лукич с глава не намери целта, а малко по-късно Роландо Мандрагора стреля опасно от далечна дистанция.

Едва в 53-ата минута „бианконерите“ стигнаха до първия си точен удар в мача, но Милинкович-Савич се справи, след като Алекс Сандро стреля с глава.

В 71-ата минута опасен шут на Мануел Локатели мина над вратата. В 81-ата минута Адриен Рабио проби в наказателното поле и пусна пас за Федерико Киеза, но Кристиан Ансалди успя да го изпревари преди да нанесе голов удар.

Пет минути след това Киеза намери Локатели на границата на наказателното поле. Халфът отправи удар, който срещна гредата, а след това топката се оплете в мрежата.