Ювентус продължава с неубедителните игри и завърши наравно 2:2 със Салернитана в мач от шестия кръг на Серия А. „Бианконерите“ изоставаха до 93-ата минута на срещата, след което вкараха две попадение, но едното не бе зачетено.

Салернитана поведе в 18-ата минута чрез Антонио Кандрева, който бе на точното място, за да прати топката в мрежата, отигравайки я с тялото си.

Дълбоко в добавеното време на първата част Кжищоф Пьонтек удвои аванса на гостите с неспасяемо изпълнение на дузпа, отсъдена за игра с ръка на Бремер.

В 51-ата минута Бремер се реваншира на своите и отклони с глава центриране на Филип Костич, за да реализира за 1:2.

Ювентус натисна и това даде резултат в 93-ата минута, когато Леонардо Бонучи се разписа с добавка при пропусната дузпа.

Две минути по-късно Аркадиуш Милик вкара в мрежата на Салернитана, но попадението не бе зачетено заради засада, а след това червени картони получиха Милик, Куадрадо и Алегри.