Отборът на Ювентус е единственият тим в Италия, който след първите два кръга има пълен актив от точки – 6. „Старата госпожа“ се наложи 3:0 като гост на Верона във втория кръг на Серия А.

Тимът вече има два успеха под ръководството на Тиаго Мота.

Верона влезе в мача на фона на фантастичната победа с 3:0 срещу Наполи от преди една седмица, но тимът на Паоло Санети не издържа срещу по-класния съперник.

Гостите поведоха в резултата в 28-ата минута. Кенан Йълдъз изведе чудесно Душан Влахович, който от своя страна остави вратаря на домакините безпомощен за 1:0.

11 минути по-късно Самюел Мбангула демонстрира страхотната си техника и стреля, но Николо Савона с глава реализира за 2:0.

През второто полувреме Ювентус получи право да изпълни дузпа. В 53-ата минута Джаксън Чачуа извърши нарушение срещу Самюел Мбангула, а главният рефер посочи бялата точка. Точен за крайното 3:0 за „бианконерите“ бе Душан Влахович.