Ювентус изпусна първите си точки в Серия А, след като тимът от Торино завърши 1:1 с Дженоа в мач от 9-ия кръг. Португалската звезда на Юве Кристиано Роналдо откри резултата в 19-ата минута, а Дженоа възстанови равенството с гол на Беса.

В 10-ата минута удар на Кристиано Роналдо мина встрани от вратата. Четири минути по-късно гредата помогна на гостите след удар на португалеца.

Роналдо успя да се разпише за 1:0 в 19-ата минута и изведе Ювентус напред в резултата. До края на първата част Юве беше по-активният тим на терена, но така и не съумя да реализира втори гол.

През втората част още в първата минута Манджукич трябваше да направи резултата 2:0, но не сполучи да се разпише. Пионтек на два пъти не съумя да се разпише, а от Юве пропуски направиха Роналдо и Бенатиа.

В 68-ата минута на срещата Беса с глава възстанови равенството.

До края на двубоя въпреки опитите на Юве да стигне до деветата си поредна победа, това не се случи и Дженоа заслужено си тръгна с точка от този двубой.

В класирането Юве е първи с актив от 25 точки, а Дженоа е на 10-ото с 13 точки.