Ювентус спечели първото място в група "Н" на Шампионската лига по футбол след успех с 1:0 у дома над шведския Малмьо в последния мач от груповата фаза на турнира. Италианският гранд събра 15 точки на първото място в класирането, а Челси остана втори с 13 след като направи хикс - 3:3 при гостуването си на Зенит в Русия.

Ювентус и Челси продължават в следващата фаза на Шампионската лига, а Зенит, който завърши трети в подреждането с 5 точки, ще играе в турнира Лига Европа. Шведският Малмьо остана последен с 1 точка.

В Торино Ювентус се наложи с 1:0 над Малмьо и постигна пета победа в група "Н". Италианците удължиха серията си на три поредни успеха. Малмьо пък допусна пета загуба.

Победният гол бе дело на Мойс Кийн в 18-ата минута, когато засече центриране от Федерико Бернардески и реализира с отличен удар от близко разстояние за 1:0. Домакините можеха да увеличат аванса си в 58-ата минута, но Адриен Рабио стреля вляво от вратата на Малмьо.