Ювентус победи Локомотив Москва с 2:1 в мач от третия кръг на Шампионската лига в Торино. Руснаците поведоха в 30-ата минута чрез Алексей Миранчук. Пауло Дибала обаче в рамките на 2 минути през второто полувреме обърна резултата в полза на "бианконерите". Домакините бяха на второ място във временното класиране до момента с 4 точки, а гостите заемат третото с една по-малко.

Първата опасна ситуация дойде в шестата минута, когато Роналдо пропусна от изгодна ситуация. Португалецът засече центриране в наказателното поле, което отигра с глава, но ударът му мина над вратата.

След десет минути на равностойна игра, без ситуации пред някоя от двете врати, отново Роналдо бе най-близо до гола. След като получи топката на границите на наказателното поле, опита изстрел в долния ляв ъгъл, но Гилерме реагира.

Само 60 секунди по-късно отново петкратният носител на Златната топка потърси очертанията на вратата от далечна дистанция, но този път бранителите блокираха шута му.

В 20-ата минута Кристиано нахлу опасно в пенатлерията и завърши атаката, но коженото кълбо отново профуча над горната греда.

10 минути по-късно Алексей Миранчук изведе гостите напред в резултата. Шчесни отби опасен изстрел, след който обаче топката попадна у Алексей Миранчук, който без да се колебае прати топката в мрежата за 0:1.

В 37-ата минута Юве получиха правото да изпълнят свободен удар. Пауло Дибала застана зад топката и стреля, но ударът му бе блокиран от стената.

В 41-ата минута "бианконерите" бяха близо до изравняване, но попадение на Дибала бе отменено заради нарушение в атака.

В 47-ата минута Роналдо опита да намери свой съотборник в наказателното поле, но Гилерме излезе и изби топката.

Първото интересно положение за втората част дойде в 48-ата минута, когато Дибала получи топката в наказателното поле и отправи удар, който за негово съжаление мина няколко сантиметра над вратата.

Търпението на Сари очевидно се изчерпва, тъй като Сами Кедира е заменен от Гонсало Игуаин, с което нападателната мощ на домакините нараства стремглаво.

В 51-ата минута Кристиано Роналдо изпълни пряк свободен удар от 21 метра, но в стената.

3 минути по-късно се откри възможност и пред Бентанкур, който стреля с глава, но безкрайно неточно от дясната греда.

В 59-ата минута Жоао Марио би силно от воле, но Шчесни се справи.

В 64-ата минута още веднъж Роналдо опита късмета си от свободен удар, но той срещна стената.

Втора смяна за "Старата госпожа". Блес Матюиди освобождава мястото си на Адриен Рабио.

В 73-ата минута Игуаин пропиля брилянтна възможност, след като получи на точката на дузпата, но прати топката встрани.

Все пак домакините изравниха няколко минути по-късно. В 77-ата Куадрадо направи великолепна асистенция на Дибала, който шутира силно и матира Гилерме за 1:1.

Само 120 секунди по-късно шампионите на Италия вече са напред в резултата. Отново аржентинецът с номер 10 е на точното място в точното време и след рикошет в наказателното поле прати топката в долния ляв ъгъл.

В 84-ата минута Кристиано опита за пореден път да се разпише, но отново неуспешно, след като негов удар мина доста встрани от дясната греда на Гилерме.