Отборът на Ювентус победи Фрозиноне с 3:2 у дома в среща от 26-ия кръг на италианската Серия А. Така "бианконерите" сложиха край на серия от четири поредни двубоя без победа в шампионата.

Грандът от Торино е втори с шест точки зад лидера Интер, а е с два мача повече от "нерадзурите". Фрозиноне остава на 16-ото място с актив от 23 пункта.

Gulliver/GettyImages
16 снимки

Душан Влахович изведе Юве напред в 3-ата минута след асистенция на Уестън Маккени.

Гостите обаче осъществиха обрат с попадения на Уалид Шедира в 14-ата минута с изстрел в десния ъгъл и на Марко Брешанини под напречната греда в 27-ата.

Ювентус бързо успя да изравни и пет минути по-късно Влахович отново се разписа след пас на Маккени (2:2).

До края на мача обаче липсваха реални положения за гол, но такъв все пак падна в продължението. Даниеле Ругани стигна до топката в наказателното поле и успя да оформи крайното 3:2.