Лацио победи Ювентус с мининалното 1:0 с късно попадение на "Олимпико". Срещата беше от 30-ия кръг на Серия А. Единственият гол в срещата вкара Адам Марушич.

Така "бианконерите" остават на трето място във временното класиране с 59 точки, докато "орлите" са седми с 46.

За 90 минути двата отбора отправиха общо шест точни удара, но чистите голови ситуации на „Олимпико“ липсваха.

В 20-ата минута Валентин Кастеянос получи топката пред наказателното поле и нанесе удар, който премина покрай вратата.

В 52-рата минута центрирана топка стигна до Андреа Камбиазо, който все пак успя да нанесе удар, но вратарят на Лацио Христос Мандас се справи с лекота

До края на срещата Лацио беше отборът, който повече търсеше гола и стигна до него в края. Тогава Матео Гендузи центрира в наказателното поле, а Адам Марушич донесе успеха на своя тим.