Ювентус победи Удинезе с 2:0 и се изравни на върха с Рома след изиграването на късната среща от втория кръг на Серия А.

Двата тима имат еднакви показатели 6 точки и голова разлика 3:0.

ВИДЕО ОТ МАЧА

Ювентус откри резултата още в 8-ата минута. Бърза атака на домакините завърши с пас от Лихтщайнер, Тевес се освободи от опеката на бранител и откри резултата. До почивката домакините имаха превъзходство, но нов гол не падна.

През второто полувреме двата тима търсеха атаката. Още в 48-ата минута гостите отправиха удар по посока вратата на Юве, а "старата госпожа" отвърна с удар на Погба от 25 метра, но Карнезис се справи.

В 67-ата минута Коне стреля от 25 метра, но над вратата. Карнезис спаси удар на Тевес две минути по-късно. В 75-ата минута Тевес намери Маркизио и той от 20 метра препарира гръцкия вратар.

До края на мача Ди Натале пробва да намали резултата, но не стана.